Ekran kartını tam verimle kullanamıyorum?

kullanici79403 (14) 6 yıl önce sordu

Merhaba! Eski çağdan kalma (2012) model bir laptop var. Ekran kartı olarak İntel Graphics 3000 var. Dxdiag dan baktım 1.8 gb gözüküyor ama ben oyunlarda bunu hissedemiyorum.

Ram 4 gb

işlemci intel core i5 2.4 ghz

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Intel HD Graphics tabiri caizse adına "bu bilgisayarın ekran kartı var" denmek için konulmuş. FPS oyunlarında verim beklemeyin.

lucas77 (199) 6 yıl önce cevapladı

İntel HD grapichs aslında bir ekran kartı değildir benim arkadaşımın bir Asus Laptop u vardı ondada sistem öezlliklerinde böyle birşey yazıyordu ama aslında ekran kartı Nvida idi