Ekran parlaklığı sorunu.

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Ekran parlaklığım %100 olduğu halde ekran parlak gözükmüyor fazla.Acaba banamı öyle geliyor anlamadım.Sizce öyleyse sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı
  • Ekran parlaklık için Fn+FX tuşlarınız sorun olmadan çalışıyor ve ekranı parlaklığını değiştiriyorsa,
  • Yukarıdaki kısayollardan değiştiremiyorsanız, Denetim Masası-->Güç Seçenekleri ardından ekran parlaklık ayarı alt kısımda çıkması gerekiyor.Bu bölümde de %100 olarak açıksa,

Yukarıdaki maddeler sizin ekran parlaklığınız için maksimum değerleri verir.Eğer daha önceden parlaklık ayarının daha fazla açıldığını da iddia etmiyorsanız, muhtemelen monitörünüzü bu şekilde kullanmak durumunda kalacaksınız.