Ekranda açık olmayan programın videosunu kaydetmek mümkün mü?

robbstark59 (1) 3 yıl önce sordu

Üniversite öğrencisiyim, 2 tane çakışan dersim olduğu için bir tanesine katılıp diğerini kaydetmek istiyorum lakin hocalarım dersleri kaydetmiyor, ben x dersini ekranda açık tutarken alt sekmede açık kalan y dersini kaydetmem mümkün müdür?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

yapman mümkün google choreme ekran kaydedici eklentiler var onları kullanabilirsin yada windows ekran kaydeici programlarla yapabilirsin...

robbstark59 (1) 3 yıl önce cevapladı

Görüntüyle beraber sesi de kaydedebilen bir eklenti önerebilir misiniz?

krsn 3 yıl önce

mesaj attım...