Ekranda siyah çizgiler çıkıyor. Nasıl düzeltirim?

mehmetelitas (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Bilgisayarımda internette dolaşırken falan ekranda siyah çizgiler çıkıyor. Çok rahatsız ediyor bu siyah çizgi sorunları beni. Acaba yaşadığım bu ekranda siyah çizgi çıkma sorununu nasıl düzeltebilirim?

Yaşadığım siyah çizgi sorunuyla alakalı video: https://www.youtube.com/watch?v=u344nFwn1L8

Toplam 1 cevap

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Ekran kartı'nda sıkıntı olabilir veya monitör'ünde birisinden temin et monitör öyle dene hala devam ediyorsa ekran kartındandır sorun. Sistem özelliklerini tam yazarmısın eğer başka monitör'de deneme şansın yoksa Onboard'dan görüntü alacağız.