Ekranda Sürekli CMD Ekranı Açılıp Kapanıyor

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Ekranda aniden CMD ekranı geliyor 1 saniye sonra kapanıyor bunun belirli bi zamanı yok aniden oluyor bunu nasıl engelleyebilirim ?

Toplam 2 cevap

furkandd (-9) 7 yıl önce cevapladı

Başlat menüsüne 'msconfig' yaz enter a bas.Acılan pencerede başlangıc sekmesine gel .Tüm işaretllileri  kaldır .Bilgisayarını yeniden başlat.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

gereksiz çalışan exe uygulamaları kapatırsanız düzelecektir http://www.tamindir.com/quick-startup/ bu programı indirin burda çalışan exe dosyaarını göreceksiniz gereksiz olanları burdan kapatabilirsiniz