Ekranı kırık laptoptan harici monitöre görüntü nasıl aktarılır?

gedavet (23) 1 yıl önce sordu

W10 format işlemi başlattım. Format devam ederken harici ekranda görüntü gitti ekran kırık olduğu için işleme devam edemedim. Ne yapmalıyım? Format tamamlandı mı emin değilim.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Biraz bekle görüntü gelmezse, harici ekranın kablosunu çıkart tekrar laptopa tak.

Sorun devam ederse laptop açma kapama düğmesine uzunca basılı tut ve bilgisayarı kapat tekrar aç.