Ekranım Sola Kaymış

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce sordu

Ekranım sola kaymış . solda tarafta siyahlık var 1 cm eninde ve ekran boyunda ve ekrandaki herşey bu yüzden sola kaymış . Yardım Edermisiniz .

Not : Bilgisayarım Masaüstü

Toplam 2 cevap

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Tamam arkadaşlar sorun yok bilgisayarı yeniden başlattım sorun gitti .

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Monitörün üstündeki ayar düğmelerinden halledilebilir diye düşünüyorum. Monitördeki menülerden birinde ekranı sağa sola kaydırmak için seçenekler vardır. Bu seçenekler ile düzeltebilirsin.

turansmsk10 7 yıl önce

monitörümün düğmeleri yok

turansmsk10 7 yıl önce

sorun gitti tamam