Ekşicep -ekşi sözlükten cevap alınamıyor

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Ekşi sözlüğe erişim için ekşi cep uygulamasını kullanıyorum. Fakat uygulama açılmıyor.  Uygulamayı açmak istediğimde ekşi sözlükten cevap alınamıyor yeniden başlat ekranı geliyor. Soru ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Ekşisözlük kısa süreli bir teknik sorun yaşadı. Web üzerinden girildiğinde de

birtakım yoğunluklar sözkonusu.

merhaba. şu an bir olağan dışı yoğunluk yaşanıyor olmalı. bu arada siz ana sayfaya dönüp hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. olmadı bir iki dakikaya tekrar deneyin.

mesajı geliyor. Sanırım bir yoğunluk veya teknik bir sorun söz konusu. Ekşicep uygulaması da bundan dolayı çalışmıyor.