Elcomsoft System Recovery nasıl indirilir?

proqram (-7) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaslar. Ben Elcomsoft system recovery programini nereden indirebilirim? Yardimci olursaniz sevinirim. İnternette arastırma yaptım ama bir sonuç elde edemedim.

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Elcomsoft System Recovery resmi sitesinden satın alman gerekiyor. Ücretli bir yazılımmış. Korsanı yok mu? Gibi sorular gelecektir. uzmanim.net'de korsan paylaşım yapmıyoruz, desteklemiyoruz. Ufak bir Google aramasıyla zaten erişilebiliyor.