elimde 32 gb flash disk var bicimlendirmede yazmaya karşı korumalı diye hata veriyor

adiyamantutunu (1) 7 yıl önce sordu

aşagıdaki bütün yolları denedim fakat olmadı

regedit ten

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies denedim

bir kaç program indirdim denedim ancak olmadı

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Bir kaç program denediğinizi belirtmişiniz ancak hangi programları denediğinizi belirtmemişsiniz bu bilgiyi belirtmiş olsanız daha faydalı olurdu.

Bende size bir tane program önereceğim programın nasıl kullanıldığını adım adım anlattım

- İlk olarak HP USB Disk Storage Format Tool programını linke tıklayarak indiriyoruz. Link : Tıkla

- Programı indirdikten sonra programın indirildiği klasörü açıp. Programımıza sağ tıklayıp yönetici olarak çalışıyoruz.

- Programı çalıştırttıktan sonra gelen pencereden usb sürücümüzü buluyoruz ve dosya türünü Ntfs olarak ayarlıyoruz daha sonra alt kısımda bulunan kutucuklardan Quick Format ve Enable Compression kutucuklarını aktif hale getiriyoruz

- Ardından Start butonuna tıklıyoruz

Umarım faydalı olmuştur...