Elimdeki Siyah-Beyaz eski fotoğrafları nasıl Renkli hale getirebilirim?

muvel (332) 5 yıl önce sordu

Yıllar önce çekilmiş Siyah/Beyaz fotoğrafları renkli hale getirebilir miyim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1 tane site buldum istersen deneye bilirsin başarılı bir site

Algorithmia

Siteye siyah beyaz bir resmi eklersen algorithmia otomatik olarak resmi renkli hale getirecektir peki nasıl'mı ekliyeceksin resmi

  1. Colorize a photo yazan şeyin altın'da UPLOAD yazıyor ona tıkla ve siyah beyaz resmini bul dosyaların arasından
  2. Sonra resme 1 kere tıkla ve alt tarafta AÇ yazan şeye tıkla
  3. Tıkladıktan sonra böyle bir yazı gelecek ekrana Colorizing your photo... bir kaç saniye bekledikten artık resim renkli

darkcrak 5 yıl önce

@muvel umarım işine yarar

muvel 5 yıl önce

@darkcrak Denedim gayet iyi sonuç verdi bebekken çekilen siyah beyaz resmim şu an renkli oldu.