Email @ işareti çıkmıyor

pelinny (863) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarımda Alt Gr ve Q tuşlarına basarak çıkardığım @ işareti artık çıkmıyor. Daha önceden bir sorun yoktu birden @ işareti çıkmamaya başladı. @ işaretinin çıkmamasının sebebi ne olabilir

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 9 yıl önce cevapladı

Eğer @ işareti çıkıyorsa ve benim gibi IObit Start Menu 8 kullanıyorsanız dalgınlıkla ALT + Q tuşlarına atama yapmış olabilirsiniz.

Veya farklı bir programda ALT + Q tuşlarına bir kısayol ataması yapmış olabilirsiniz.

Yine Sype içinde Alt Gr + Q tuş kombinasyonuna bir eylem tanımlamış olabilirsiniz.

Diğer bir sorun klavye dil seçeneğiniz değişmiş olabilir. Denetim Masasından klavye dilinizin Türkçe olduğundan  emin olun.

Klavye diliniz Türkçe yerine İngilizce olduysa @ işaretinin klavyedeki yeri değişecektir.