Emsisoft anti-malware tamamen nasıl kaldırılır?

murat (12492) 7 yıl önce sordu

Emsisoft anti-malware bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır?

Emsisoft anti-malware uygulamasına ait tüm dosyalar bilgisayardan nasıl silinir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Emsisoft anti-malware tamamen nasıl kaldırılır?

Normalde Emsisoft anti-malware  Denetim Masası > Programlar ve özelliklerden kendi kaldırma uygulaması ile sorunsuzca kaldırılır.

Fakat bazen sistemdeki mevcut sorunlar, Emsisoft anti-malware uygulamasının doğru çalışmamasına sebep olur. Bu durumda bilgisayardan  Emsisoft anti-malware uygulamasını kaldırmak isteyebilirsiniz.

Yöntem 1:

C:\Program Files\Emsisoft Anti-Malware\ altındaki emsiclean.exe dosyasını çift tıklayın. Açılan ekranda tüm kutuları işaretleyin. Bilgisayar yeniden başlatılmak istenecektir. Yes butonuna basın. Bilgisayar yeniden başladığında Emsisoft antimalware tamamen kaldırılacaktır.

Yöntem 2:

 Emsisoft anti-malware kaldırmak için bir  araç var: Emsiclean. Emsiclean uygulamasını buradan indirebilirsiniz

EmsiClean uygulaması bilgisayarınızdan EmsiSoft Anti-Malware uygulamasını tamamen kaldıracaktır.

Emsiclean nasıl kullanılır?

  • Emsiclean uygulamasını çalıştırın.
  • İlk açılan uyarı ekranında Yes / Evet tıklayın.
  • Emsisoft Clean ikinci ekranda Object altındaki tüm seçenekleri işaretleyin.
  • Daha sonra Remove Selected objects seçeneğini tıklayın.
  • Son aşamada bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecektir. Açık pencerelerinizi kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.