Emsisoft büyük bir problem uygulamayı başlatmayı önlüyor

mutecessis (216) 5 yıl önce sordu

Ekran görüntüsü

Neler yapmalı ?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Emsisoft anti-malware'ı yeniden yüklemeyi dener misin?

  1. Önce mevcut Emsisoft uygulamasını kaldır.
  2. Daha sonra Windows ve R tuşlarına bas. Açılan çalıştır penceresine %TEMP% yaz ve enter tuşuna bas.
  3. Bu klasör geçici dosyaların olduğu klasördür. Buradai tüm dosyaları sil.
  4. Bilgisayarı yeniden başlat.
  5. Emsisoft'u yeniden kur.
darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarın'da virüs var ve Emisoft'u etkilemiş bilgisayarını yeniden başlat ve tekrar dene işe yaramassa altta verdiğim antivirüs programları ile pc ni tara ve açmayı yeniden dene

  1. HitmanPro
  2. Adwcleaner
  3. Malwarebytes

Bu yöntemler işine yaramaz ise Emisoft'u IOBit Uninstaller ile sil ve Emisoft'u kendi sitesinden tekarar yükle