En iyi Android emülatörleri hangileridir?

kralkatili123 (26) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi az RAM kulanan bir emülatlor istiyorum sadece 2 GB RAM'im var. Critical OPS oynamak istiyorum bilgisayardan.

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

AMIDuOS adlı programı öneririm. Androdi 5.0 Lollipop ile geliyor. Tıpkı BlueStacks gibi, bir zamanlar kullanmıştım BlueStacks kadar yormamıştı bilgisayarımı. Deneyebilirsin..

AMIDuOS: http://www.amiduos.com/

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

AndyRoid Kullanabilirsin

Görsel ve teknik bakımdan oldukça sağlam bir platform olan AndyRoid, kurulum konusunda da oldukça kolaylık sağlıyor.

Artıları

  • Google tabanlı uygulamaları kolayca çalıştırma,
  • APK dosyalarını sürükle-bırak yöntemiyle yükleme,
  • Oyun oynarken Android cihazınızı uzaktan kumanda olarak kullanma,
  • Düzgün çalışması için özel bir grafik kartı gerektirmiyor.

Eksileri

  • Yükleme işlemi sırasında dikkatli değilseniz, sisteminizde gereksiz yer kaplayabilir,
  • Varsayılan olarak İngilizce klavye düzeni seçiliyor,
  • Kurulum biraz zaman alıyor.
  •  (Alıntıdır)

AndyRoid İndirme Linki

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Konuyu yine uzmanim.net'te dolaşırken gördüm, bende fikrimi belirteyim.
Onun yerine kaç RAM vereceğini ve kaç GB depolama alanı vereceğini ayarlayabileceğin Oracle VM VirtualBox kullanmanı öneririm.

Oracle VM VirtualBox'a Android Kurulumu Nasıl Yapılır? (tıkla)

kullanici67047 6 yıl önce

buda kastırıyo =-)