En iyi Anti-Virüs listesi

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

En iyi antivirüs programı hangisi?
Hangisini indirmeliyim?

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

En iyi Anti-Virüs programları sırasıyla şunlar;

  • Emsisoft Anti-Malware

Oldukça başarılı bir programdır. Fidye virüslerine karşı sağlam bir koruması var. uzmanım.net market'de satılıyor.

  • Malwarebytes

Oyun oynayanlar için önerilir. Bir çok virüse karşı iyi bir koruma sağlıyor.uzmanım.net market'de satılıyor.

  • Zemana Anti-Malware

Reklam virüslerine karşı iyi bir koruma sağlıyor. Satın almak için Zemana

  • Kaspersky Anti-Virüs 2017

Birçok virüse karşı koyuyor. İndirmenizi öneririm. Satın almak için Kaspersky 2017

  • Avast

Kötü amaçlı yazılımlara karşı derin koruma. Kesintisiz oyun oynama. Ve iyi bir koruma. Satın almak için Avast

  • ESET Anti-Virüs

Bu aralar pek iyi olduğu söylenemez. Ama günlük normal bilgisayar kullanımı için ideal. Satın almak için ESET

  • AVG Anti-Virüs

Günlük kullanım için ideal. Tam özellikli koruma. Satın almak için AVG

  • AVIRA Anti-Virüs

AVIRA Anti-Virüs de yine günlük kullanım için. Cihazı uzaktan yönetme özelliğide vardır. Satın almak için AVIRA

  • Norton Security

Bilgisayarınızı virüslere ve internet ortamında oluşan tehditlere karşı korur. Satın almak için Norton

  • Windows Defender

Hiçbir ücret istenmiyor. Windows Vista ve Vistadan sonra kendi kendine kurulu olarak geliyor. Gayet başarılı bir program. XP desteklemiyordu sanırım. Defender için link vermeme gerek yok zaten :)  Ama yinede isteyenler için Windows Defender  en altta indirme linkleri var :)

  • BitDefender Anti-virus

Zararlı, casus yazılımlara ve çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Ücretli&Ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılıyor. BitDefender

  • Panda Anti-virus

Buda BitDefender gibi Ücretli&Ücretsiz sürümleri var. Panda, işlem gücü gerektiren işlemleri kendi üzerinde yapıyor ve yükü azaltıyor.(bulut sistemi kullanarak) Panda

  • Ad-Aware Anti-Virus

Bununda Ücretli&Ücretsiz sürümü var :)  Zararlı web siteleri ve ebeveyn denetimleri gibi birçok özelliği var . (ebeveyn koruması ücretli sürümde)  Ad-Aware

  • Spybot Search and Destroy

En tecrübeli antivirüslerden biridir. Bu arada ücretsiz sürümde virüs taraması yapmıyor ama zararlıları kaldırıyor. Spyware

  • HijackThis

Potansiyel sorunları ve zararlıları kaldırabiliyor. Rahatlıkla. İşini en iyi yapanlardandır. HijackThis

  • Combofix

Aslında bir Anti-Virüs programı değil. Bir yazılım. Deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. Uzmanım.net 'teki Combofix yazısı burada. İndirmek için Combofix. (İndirme direk başlıyor.)

tahatugyan 7 yıl önce

@hamburger güzel bi paylaşım tebrikler

toprak34 7 yıl önce

@tahatugyan teşekkürler

hakan 7 yıl önce

@toprak34 güzel paylaşım

toprak34 7 yıl önce

@hakan teşekkürler hakan abi birde markete daha fazla antivirüs ekleyebilirmisiniz?

hakan 7 yıl önce

@alattin ekleyebilir miyiz? :)

alattin 7 yıl önce

@toprak34 @hakan elbette ekleyebiliriz, bununla ilgili bir çalışma yaparım

toprak34 7 yıl önce

@alattin teşekkürler alattin abi bu listedekileri eklersen sevinirim yada virüs taraması kısmındakileri daha da geniş bir marketimiz olur :D

candan 7 yıl önce

@toprak34 uzmanım nett e yeni olmanıza ramen başarılı paylaşımlarından dolayı tebrik ederim

toprak34 7 yıl önce

@candan teşekkür ederim

kalemlik100 7 yıl önce

Bir hata var burada. Emsisoft antivirüs değil, anti-malware.

kalemlik100 7 yıl önce

Malwarebytes ile Zemana da aynı şekilde.

toprak34 7 yıl önce

@kalemlik100 sonuçta bir zararlıyı kaldırıyor o yüzden ekledim, böyle küçük birşeyi söylemene gerek yoktu.

toprak34 7 yıl önce

@kalemlik100 istersen değiştirebilirim?

kalemlik100 7 yıl önce

@toprak34 Başlık hatalı duruyor sadece. Onun dışında iyi. Tebrik ederim. ''Zararlı Yazılımlardan Koruma ve Temizleme Programları'' yazarsan daha açıklayıcı olur.

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@toprak34 :D Saol :D