en iyi bluetooth kulaküstü kulaklık önerisi

gorele28 (387) 3 yıl önce sordu

merhaba bluetooth kulaküstü kulaklık arıyorum hem kablolu kullanabileceğim hem kablosuz olarak kullanabileceğim tarzdan kulaküstü kulaklık arıyorum sesi güçlü olan türden fiyat önemli değil

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

JBL T600BT.
Bütçe önemli değil diyorsun da, 16K'lık üründe var yukarıda ki gibi, ama ben normal bir kullanıcının bu kadar yüksek fiyatlı kulaklığı alamayacağını düşünerek ve bütçenin 600 TL olduğunu varsayarak yukarıda ki ürünü öneriyorum, hem kablolu hem de bluetoothlu.

Özellikleri :

  • 12 Saatlik batarya.
  • Şarj tamamen bitmiş iken şarj süresi 2 Saat.
  • 1,2 Metre kablo uzunluğu.
  • 100 Db ses seviyesi. Yüksek seviye.

Tamamen fiyat performans ürünüdür, hem kablolu hem bluetooth'lu kullanabilirsin.

darkcrak 3 yıl önce

Jbl çabuk bozuluyor arkadaş ta aldı 2 günde 700 Tl lik kulaklığı bozuldu. Bende almıştım bi kulaklıktan ses geliyor diğerinden gelmiyordu @gorele28

hydra 3 yıl önce

JBL çabuk bozulmaz merak etme adım gibi eminim :) Adamlar yaklaşık 100 yıldır ses sistemleri, mikrofon, hoparlor kulaklık üretiyorlar bu işte deneyimliler ve tecrübeleri var. Aracımızda da JBL Ses sistemi kullanıyoruz, genel performansı güzel bass'ları iyi vuruyor. 2 günde bozulması imkansız bence sen uyduruyorsun gibime geldi. 600BT'de kulağa tam uyuyor, tam çevreliyor tam oturuyor, ağrı falan hissetmiyorsun. alınıyorsa 600BT alınmalı, 600BT oyun kulaklığı değil, zaten konu sahibi de anlaşılan oyunlarda kullanmayacak. Bütçeyi doğru düzgün söylerse bir kaç tane daha öneri yapacağım https://www.hepsiburada.com/jbl-t600btnc-mikrofonlu-aktif-gurultu-onleyici-kulakustu-siyah-kulaklik-p-HBV00000BFTHU?magaza=Luxury%20Audio&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIr7Lh88vp5wIVxLHtCh3mbA-3EAYYAiABEgLG__D_BwE Mesela bu da alınabilir. @darkcrak, @gorele28 Bütçeni tam olarak söylermisin ? Ne amaçla kullanacaksın ?

darkcrak 3 yıl önce

Valla bozuldu @hydra

gorele28 3 yıl önce

@hydra 300 tl

hydra 3 yıl önce

https://www.amazon.com.tr/t500Btblu-Tune-500Bt-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k/dp/B07HGJJ7GB/ref=asc_df_B07HGJJ7GB/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=344891834141&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=9970686108836929839&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9056767&hvtargid=pla-588536958184&psc=1 Bu alınabilir, yalnız çoğu kulaklıkta ki gibi bu kulaklık ta yüksek ses de sesi dışarıya veriyor bunu göz önünde bulundur, yüksek ses zaten zarar verir @gorele28

gorele28 3 yıl önce

son attığın linkteki kulaklıkta kablolu özellik varmı @hydra

hydra 3 yıl önce

maalesef yokmuş. Bu bütçede bulunması zor.