En iyi CCleaner ayarları nedir?

xatef (3) 5 yıl önce sordu

Derinlemesine temizlik ve en iyi ayarlar, en kapsamlı temizlik için CCleaner ayarları nasıl olmalıdır?

darkcrak 5 yıl önce

Derinlemesine tarama istiyorsan preminum sürümüne sahip olmalısın diye biliyorum

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

uzmanim.net Youtube kanalında videosunu yayınladım: Ccleaner ile pc temizleme: Ccleaner nasıl kullanılır?

Cleaner nasıl kullanılır, Cleaner en iyi ayarları, Cleaner hangi seçenekler seçilmeli, kurulum ve detaylı inceleme.