En iyi hat hangısı en iyi çeken en iyi video oynatan ve internete giren?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Yakında telefon alacağım ve sim kartı da alacağıım için bir operatör seçeceğim ama en iyisi hangısıdir sizce

Vodefone mi?

Turkcell mi?

Avea(turk Telekom) mı?

TEŞEKKÜRLER ...

krsn 6 yıl önce

Bu soru Bölgeden bölgeye deqişebilir. (modlardan birine not ; şimdi ben cevap yazamazken nasıl güvenirlik kazanıcam.. )

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Yerden yere göre değişkenlik vardır tabi, Alacağın hat'a göre değişir, birde Faturalı al derim, TURKCELL Her yerde çekiyor nereye gitsem çekiyordu Çekmeyen Yerde çekiyor, TURKCELL öneririm.

hakan 6 yıl önce

@temmuz2004 @nvidiagtx karşılıklı olarak soru-cevap işlemleriniz şüpheli görünüyor. Bilginiz olsun.

nvidiagtx 6 yıl önce

@hakan hayır ben güvenilirlik kasma gibi yöntemlerde bulunmadım, arkadaş soru yazmış bende cevapladım onaylamış yani ne diyeyim ona onaylamasamıydın.

nvidiagtx 6 yıl önce

@hakan birde ben her gün her saat başı arkadaşın yazdığı cevapları onaylamıyorum ki ? 1 haftadır o arkadaş cevap yazmamış sorularıma.

hakan 6 yıl önce

Uyarı sistemi her iki hesap için uyarı verdi. Ben sizi bilgilendireyim istedim.

nvidiagtx 6 yıl önce

temmuz2004 ü ben aynı IP ile vs yapmadım arkadaş zaten kendisi benim yaşadığım şehirle o şehir arası, vardır bi 400 - 600 km

nvidiagtx 6 yıl önce

tamam abi biraha olmaz

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

İnternet Olarak Bana Göre Turkcell.

Güzel Ama Biraz Pahalı.

​​​​​