En iyi internet security programı?

atavistic (7) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar malum internette hangi linklerin güvenli hangi linklerin güvensiz olduğunu anlamak içim en iyi internet security hangisi?

toprak34 7 yıl önce

aynen ya sürekli garip garip siteler çıkıyo

Toplam 1 cevap

emrekagan (3) 7 yıl önce cevapladı

Bitdefender Internet Security veya Total Security. Linkten Bitdefender Total Security 3 aylık deneme sürümünü edinebilirsiniz. Total Security, Internet Security'e kayıt defteri temizleme, disk birleştirme gibi araçlar eklenmiş halidir.

https://www.facebook.com/bitdefender/app/118554158281905/?ref=page_internal