en iyi PC Bakım-Onarım programı hangisi?

irfan (3) 8 yıl önce sordu

sizce en iyi pc bakım-onarım programı hangisi? şimdiden teşekkürler

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

En iyi pc bakım onarım programı kullanıcının kendisi :)

Eğer dikkatli bir kullanıcı olursanız bu tür programlara ihtiyacınız kalmaz.

Güvenilmeyen sitelerden indire yapmanızsanız, güvenilmeyen programları yüklemezsenız bakım ve onarıma gerek kalmaz.

Genel olarak kayıt defteri, disk temizliği gibi konularda Advanced System Care en iyilerden.

irfan 8 yıl önce

evet dediğniz doğru ama pek dikkatli kullandığım söylenemez..dedğiniz uygulama ile system mechanic arasında kaldım zaten..teşekkürler

kaanoktay (1) 8 yıl önce cevapladı

IOBit Advanced System Care diye bir program var tavsiye ederim.