En iyi web tarayıcısı hangisidir?

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

web tarayıcısı olarak en iyisi hangisidir? hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz?

Toplam 3 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Ben chrome kullanıyordum chrome ram yediği için Opera'ya geçtim. Opera süper, anavtajları da var.

  • Kendisine ait reklam eklentisi var.
  • Opera Turbo var.
  • Opera VPN var.
  • Pil tasarrufu var

Diğer tarayıcılarla Opera'yı karşılaştır, hangisi en iyi gör.

veysi2023 5 yıl önce

ben de bugün chrome kaldırıp opera yı yükledim gerçekten memnunum özellikle reklam engellemesi çok iyi bir artı özellik.

ilkaybaki 5 yıl önce

@veysi2023 Operayı beğenmeyen yok zaten,

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Tarayıcı piyasasını domine eden üç tarayıcı var zaten:

  • Google Chrome
  • Mozilla Firefox
  • Opera

Kur üçünü de hangisi ile rahatdan onu kullan.  Bunlara ek Vivaldi ve Edge de var. En iyi tarayıcı kişiye kullanım amacın göre değişir. Sen hangisi ile rahatsan en iyisi odur.

veysi2023 5 yıl önce

peki hız ve güvenilirlik açısından hangisi en iyisi?

darkcrak 5 yıl önce

@veysi2023 chrome daha iyi ama ben opera kullanıyorum opera da iyi

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

@veysi2023

@murat hocamın dediklerine ek olarak bir tanede ben yazayım.

  • Yandex Browser

 Yandex Browser ‘de Web sayfasını “ PDF “ olarak kaydetme , OFFİCE belgelerini ( Word , Excel , PowerPoint ) tarayıcı üzerinden indirmeden açma imkânı mevcut.