EnterDigital ads kaldırma

cemkara (4215) 9 yıl önce sordu

Google Chrome içinde ekranın sol böümünde EnterDigital adında Related Searches yazan reklam pencereleri açılıyor.

 EnterDigital reklamları Opera, Firefox ve Internet Explorer içinde de çıkıyor ve reklamların üzerinde  EnterDigital Ads yazıyor.

 EnterDigital Ads nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

EnterDigital ads reklamları EnterDigital  programından kaynaklanır.

Program Ekle Kaldır / Prograölar ve özelliklerde bulunan EnterDigital uygulamasını kaldırırsanız Opera, Firefox, Chrome gibi yarayıcılarda çıkan EnterDigital  Ads reklamları kendiliğinden kaybolur.

EnterDigital adlı uygulama muhtemelen ücretsiz programlar ile birlikte bilgisayarınıza yüklenmiştir.

EnterDigital programını kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız.