entityframework de resim ekleme işlemi?

hilalnayman (1) 8 yıl önce sordu

resmin dosyasını açtırdım ama kaydet buton kodunu yazamadım bilginiz var mı?

murat 8 yıl önce

Sorunuz hiç anlaşılır değil. Tam olarak ne yapmak istediğinizi detaylı olarak anlatmalısınız. Teknik detaylarla birlikte amacınızın ne oldugunu adım adım anlatmalısınız ki birisi derdinizi anlasın ve size yardımcı olsun.

Toplam 1 cevap

sempiternal (26) 8 yıl önce cevapladı

   Merhaba,
 http://www.uykusuzadam.com/2014/06/entity-framework-ve-fileupload-nesnesi-ile-insert-islemi/ bağlantısında sorununuzun çözümünü ayrıntılı bir şekilde bulabilir, Entityframework ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.