Epic Games'ten alınan GTA 5 Online girmiyor.

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce sordu

Merhaba,

GTA 5 Epic Gaameste ücretsiz iken almıştım, Online oynamak için save dosyasını indirip atmak gerekmiş, yaptım. Dün format atmıştım herşey silinmişti yeniden yüklemek zorunda kaldım, bugün indirdim girdiğim de save dosya duruyordu. Online girdim soru sordu enter bastım sonra beni story mode'a geri attı.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Save dosyalarını sil tekrar dene. Öyle bir şey yok, Online'a girip 3 - 5 görev yaptıktan sonra daha doğrusu ufak bir tutorial'dan sonra açılıyor. Oyun dosyalarını da doğrula.

ilkaybaki16 3 yıl önce

Daha yeni indirdim oyunu ve save dosyasını silip tekrar atayım.. @hydra