Erişim engeli kaktı ama facebook,youtube vb sitelere hala bağlanmyor

yusuf665player (1) 7 yıl önce sordu

Facebook,youtube'ye ilk erişim engeli geldiğinde zenmate isimli vpn programını yükledim bilgisayarıma şimdi de erişim engeli kalktı bu sitelre ama ben hala giremiyorum.Girince 'BU SİTEYE ULAŞILAMIYOR' hatası veriyor.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

zenmate programını tamamen chrome den kaldırın normal bağlantılarada engel oluyor

yusuf665player 7 yıl önce

KALDIRDIM ZATEN

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Erişim engeli kalktı ancak, YouTube gibi platformanlarda hâlen hız kısıtlaması uygulanmakta.Bu yüzden zaman zaman kesintiler de olabilir.YouTube de bir video açtığınızda normalden yavaş dolduğunu ve beklediğinizi göreceksiniz.Kısıtlama tam olarak kalkmış değil.Sadece 1-1,5 mbit gibi sınırlarda video izleme imkanı veriyor.Eğer VPN kullanırsanız hızınızın tamamını görme şansınız var.