ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR - Bu siteye ulaşılamıyor

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

Hepsiburada siparislerim sayfasına girmek istediğimde Bu siteye ulaşılamıyor https://hepsiburada.com/siparislerim adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir. ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR hatası alıyorum sorun neden kaynaklanabilir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR hatası Google Chrome'da genelde geçiçi bir hatadır. Chrome'u kapatmak ve yeniden açmak sorunu genelde çözer.