Error:Access denied creating App_Data subdirectory

alattin (16999) 9 yıl önce sordu

Asp.Net web uygulamasına erişmek istediğimde Error:Access denied creating App_Data subdirectory hatası alıyorum ve uygulamam açılmıyor.

Error:Access denied creating App_Data subdirectory hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Error:Access denied creating App_Data subdirectory hatasının sebebi sunucunuzda  App_Data klasörünün olmamasıdır. Uygulamanız  App_Data klasörüne ihtiyaç duyuyorsa ve sunucunuz üzerinde  App_Data klasörü yok veya upload etmeyi unuttuysanız, uygulmanız  App_Data klasörünü yatarmaya çalışır ve yetikisi yoksa bu hatayı alırsınız.

Error:Access denied creating App_Data subdirectory hatasının çözümü için sunucunuzda uygulama klasörünüzün altın, sitenin rootuna App_Data klasörü açın. Sorun çözülecektir.