esed nod32 kaldırma

celal1 (1) 8 yıl önce sordu

Bende esed nod32 var virüs gosteriyor malwarebyts Anti-malwarede taratdım temiz gosteriyor kaldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Toplam 3 cevap

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

Başlat düğmesine mouse (fare) ile tıklayarak açılan  menüden sağ tarafta denetim Masası bulunacaktır ona tıklayın açılan pencereden programlar ve özellikler yazan kısmı bulun ve tıklayın karşınıza bbilgisayarınızda yüklü olan programlar çıkacak ordan esed nod32 yi bulup çift tıklayarak ve adımları izleyerek kaldirabilirsiniz Bu arada kaldırma işlemi bittikten sonra son Yazan yere tıklayıp sizden bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı verecek evet diyip bilgisayarışığı yeniden başlatın ve işlemi bitirin

celal1 8 yıl önce

sagol kardeşim halleddim sayende

efsaneemrahylz 8 yıl önce

Rica ederim

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Eset uninstaller programı ESET tarafından üretilen ve kaldırırken sorun çıkartan ürünler için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır. Buradaki linkten bilgi alabilirsiniz: Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

celal1 8 yıl önce

tesekkurler

yusufbozar (348) 8 yıl önce cevapladı

Eset Nod32 Tamamen Kaldırma buradan da uygulayabilirsin.