ESET ile Zemana AntiMalware çakışır mı?

wiwix (5) 6 yıl önce sordu

Eset var. Zemana AntiMalware veya Antilogger indirsem, çakışır mı?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Çakışmaz, birlikte çalışırlar. Problem olmaz.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Anti-malware yazılımı varken anti-virüs yazılımı olmasa da olur. Çünkü malware kelimesi (ingilizce: zararlı yazılım) bütün zararlı yazılım çeşitlerini kapsar. Buna virüs, trojan, keylogger, ransomware gibileri de dahildir.

Fazla güvenlik takıntısı olup aynı anda 2-3 tane güvenlik uygulaması kurmak pek mantıklı değil.

wiwix 6 yıl önce

Eset yeterli mi diyorsunuz?

omercik 6 yıl önce

Bence Zemana seni korumaya yeter. Eset kötü demiyorum. @wiwix