Eset nod32 antivirüs nasıl silinir?

safkan00 (1) 8 yıl önce sordu

http://uzmanim.net/soru/eset-nod32-nasil-kaldirilir/2410

installer av product
1. ESS/AEV/EMSX

burdan 1 basıp enter basıyorum

LOG FİLE LOCATİON :"Dosya konumu"

ERROR<s> occured in unistallation process,please check the log!

Press any key to exit ...

Yazıyor enter basınca çıkıyor program silinmemeiş oluyor lütfen yarım edin

Başka bir yöntemi varmı lütfen yardım.

Toplam 2 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Bunun bir çözümü yok.Bendede daha önce olmuştu.Antivirüs kendini imha etmiş.Ne başka antivirüs kurdurtuyor ne kendini sildirtiyor.Tek çözüm format. :) Bu arada bu antivürüsü bir daha kurmayın derim.Önerim 360 Total Security.

safkan00 8 yıl önce

alttaki candan kardeşimizin yazdığına bakabilirsin işe yarıyor

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

uzmanım nette arkadaşımızın tarifi tam olarak uyguladıysanız oluyor başka bir altarnatif deneyin

önce http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php indirelim bu programla kaldıralım

bilgisayarı güvenli modda başlatalım

 başlat regedit yaz çıkıyor regediti açalım

  1. HKEY_CURRENT_USER \ Software \( ESET ) klasörü sil
  2.  HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ ( ESET) klasörü sil
  3. başlat a gizli dosyaları göster yaz çıkan sayfada  gizli dosyaları göster  tikini atalım
  4. C:\Program Files\ ( ESET ) klasörü sil
  5. C:\Program data  ( ESET ) klasörü sil
  6. C:\ windows mcrosoft   ( ESET ) klasörü sil
  7. bu tarif denenmiştir 100/100 sonuç

safkan00 8 yıl önce

Allah razı olsun işime yaradı