eset security 9 programını durdurdum yeniden nasıl aktif edebilirim ?

ayhann (3) 7 yıl önce sordu

eset security 9  programını dreamweawer yüklecektim o yüzden programı durdurdum şimdi porogramı açıyorum kullanıcı adı şifreistiyor tekrar kuramıyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı yeniden başlattığında normalde antivirüs tekrardan aktif olur.

Eset security 9 arayüzüne erişmek istediğinde parola soruyorsa, önceden parola vermiş olmalısın.

Eğer parolayı bilmiyorsanız Eset ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

Önce buradan ESET Unlock  uygulamasını indiriyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda size ID yani 32433434 gibi  bir kod verecek.

Bu kodu Eset'e iletmeniz gerekiyor. Eset iletişim formundan bu bilgileri gönderin(buraya tıklayarak uşalabilirsiniz).

Daha sonra size Eset'den bir kod gelecek. Onu Unlock uygulamasında Enter Code yazan yere girmeniz gerekiyor.

temmuz 7 yıl önce

Ya illegalse.. Crack'lı falan.. :)

hakan 7 yıl önce

illegalse derdine yansın :) @temmuz

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Önce bir sistem geri yükleme dene:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Olmazsa ve ürününde (antivirüs yazılımında) legal ise @hakan yol göstermesi çözüme gidersin.

Üsttekiler olmazsada kaldırır (sıfır kaldırım, geride dosya, kayıt vs kalmaksızın.. Revo Uninstaller veya iObit Uninstaller ile falan..) yeniden yüklersin.

Demokrasilerde çare tükenmez :)