Eşimin telefonundaki silinen WhatsApp mesajlarını kurtarma

bjkb (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba  eşimin  cep telefonu  metin  sms  lerini siliyor  ve  ben şüpheleniyorum  watsap  konusmalarinda bir  biriyle  yazışırken  yakaladım   sms metin  sms leri kurtarmak

Watsap silinen  sohbetleri görmek

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sorunuzdan hiçbir şey anlaşılmıyor.

bjkb 5 yıl önce

Merhaba öncelikle size sorum şöyle silinen SMS ler geri getirilirmi watsap da dahil eşim telefonu kırdı telefon ortada yok hat üzerinde veya hafıza kart üzerinden mumkunmu bu

omercik 5 yıl önce

Eğer telefon ortada yoksa imkansız maalesef. Silinen SMS'leri geri getirmek için telefon gereklidir. @bjkb