eski duolingo hesabıma erişimim yok

bluebolviy25 (1) 3 hafta önce sordu

Eski   hesabıma  girmek istiyorum , ama  gmail adresime  erişimim yok nasıl    eski hesabıma  girebilirim ?

Toplam 2 cevap

hakan (15426) 2 hafta önce cevapladı

Duolingo yardım dokümanlarına baktım.   Facebook veya  Google ile igiriş yaptıysanız o platformlar üzerinden parıla sıfırlama yapmanız gerekir diyor. Yani alternatif bir giriş yöntemi sunmuyor.

Telefon numaranız Gmail adresinize bağlı değilse, alternatif kurtarma epostası tanımlı değilse o Gmail adresini tekrar geri alamazsınız.

bluebolviy25 (1) 1 hafta önce cevapladı

Abi yardım ettigin için teşekkür ederim. İlgili  gmail  adresime  erşimimi kaybettim  için açamadım. Yeni hesap oluşturdum.  İlgilemdigin için teşekkür ederim. ☺☺☺☺☺😎😎😎😎