Eski gmail hesabıma giremiyorum

misty (556) 6 yıl önce sordu

Adımla soyadımla bi gmail hesabı oluşturmuştum. Sonra kullanmaktan vazgeçip başka bi adla hesap açıp birkaç yıl o hesabı kullandım. Şu an adımla soyadımla açtığım o hesabı kullanmak istiyorum ama tek bildiğim e-posta(çünkü adım soyadım :/), ne zaman oluşturduğumu, şifresini hiç hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım?

E-posta adresinizi doğruladığınız için teşekkürler.

Google, *********@gmail.com hesabının size ait olduğunu doğrulayamadı.

Toplam 2 cevap

rcpguvenc (1) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba ;

Mail adresinize telefon kaydı oluşturmuşmuydunuz acaba belki telefon ile bulabilirsiniz

Teşekkürler.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

@rcpguvenc belirtmiş kayıt sırasında telefon numaranı girdiysen parola hatırlatma yapabilirsin.

Gmail parola hatırlatma yaparken, şunlardan bir veya bir kaçını bilmeniz gerekir:

  • En son kullanılan parola
  • Kurtarma email adresi, bu adrese erişim
  • Güvenlik sorusu, cevabı
  • Hesabını ne zaman oluşturdunuz, hesap oluşturken girişmil diğer bilgiler.
  • Telefon numaranız, o telefona erişiminiz

Bunlara sahip değilsen o adresi tekrar kullanamazsın

misty 6 yıl önce

Güvenlik sorusu ve telefon girmemişim herhalde girsem bunları sorardı çünkü. Kurtarma e-postası olarak kaydettiğim e-postayı silmiş olabilirim şuan kullandığım tüm e-postaları denedim doğrulanmıyor. Hesabı oluşturma tarihimi hatırlamıyorum. Yapabileceğim başka hiçbir şey yok mu?