Eskiden hazırladığım bir Winrar belgemin şifresini unuttum

keloglu (16) 9 yıl önce sordu

Yaklaşık 8-10 yıl önce hazırladığım bir Winrar belgemin şifresini  unuttum. Belgenin içindekileri kullanmak için bir yöntem var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

RAR Password Cracker gibi programları deneyebilirsiniz. Bu tür programlar deneme yanılma yöntemi ile rar dosyalarının parolasını bulmaya çalışır.

Eğer çok karmaşık bir parola kullanmadıysanız parolanızı bulabilir.

keloglu (16) 9 yıl önce cevapladı

teşekkür ediyorum çok karmaşık bir şifre sistemi kullanmıştım, dosyayı açamayacağıma kanaat getirdim