Etc klasörünün içini sildim. Host ve diğer dosyaları tekrar getirebilir miyim?

freakafurkan (3) 6 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum. Veri kullanımını kapatmak istedim ama öyle bir şey yok herhalde. O yüzden belirli zamanlarda elle temizliyordum. Ben de sru klasörü yerine system32/drivers/etc klasörünün içini sildim yanlışlıkla. Microsoft'un sitesinde Windows 8.1 için yazılması gereken var ama Windows 10 için yok. Ayrıca o klasörde başka dosyalarda bulunuyordu. Onların eksikliği sorun yaratır mı?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

etc klasörü işletim sistemi için çok önemlidir şöyleki hosts dosyası bilassa önemlidir kısıtlamak istediğiniz site veyada programı hosts dosyasının içinde ekleme yaparak sunuccuya ulaşmasını  kısıtlarsınız @temmuz hocanın cevabını uyglayın olmasa bu dosyaları

ben size verebilirim

freakafurkan 6 yıl önce

Size zahmet gönderebilir misiniz? Sistem geri yüklemeyi kapatmıştım.

toprak34 6 yıl önce

@candan