ETS 2 Steam üzerinden açılmıyor

kullanici570745 (1) 4 yıl önce sordu

ben steam üzrin den ets 2 yi satın aldım ve steam dan girmiyor bunun uzerine nvıdıa yı güncelle dediler bende 441,41 sürümüne guncelledim işe yarar dedim ö ben satın aldıktan sonra online ye nasıl girerim kodmu var varsa nerden bulucam

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

C:\Kullanıcılar\Ortak\Ortak Belgeler bölümünde " Steam Klasörü " var onu silerek tekrar giriş yapmayı deneyin.

Not : Her ihtimale karşı klasörün yedeğini alın.

Ayrıca online için zaten oyunu steamden başlatınca ya da steam ek olarak kütüphaneye euro truck simulator 2 multiplayer gelir.Buralardan online giriş yapılır fakat bazı sunucularda oynamak için sanırsam sunucu sahibinin istediği dlcler olması gerekiyor.