Ev grubu nedir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Okuldan geldiğimde böyle birşey olduğunu farkettim. Belki sabah yanlışlıkla oraya koymuş ve farketmemiş olabilirim. Kısayol ne siliniyor, ne de başka bir klasöre taşınıyor. Ne yapabilirim?

Resim. https://i.hizliresim.com/kXBGZv.png

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Ev grubu nedir?

Windows işletim sistemlerinde "Diğer ev bilgisayarlarıyla paylaş" uygulamasıdır.

"Ev grubunu kullanarak ev ağınızdaki diğer bilgisayarlarla dosya ve yazıcıları paylaşabilirsiniz. Ayrıca cihazlara medya akışıda yapabilirsiniz" (Bu ifadeler "Ev Grubu" uygulamasının Windows işletim sistemlerinde kendi açıklaması ve tanımlamasıdır).

Ev Grubundan nasıl çıkılır?

Aşağıdaki yol izlenerek Ev Grubundan çıkılır:

Denetim Masası> Ağ ve İnternet> Ev Grubu

Açılan arabirimden “Ev Grubundan Çık” (Veya "Kapat")

Not: Ev grubunu silemezsin, ancak herkes ev grubundan çıkarsa grup kapanır. O zaman istersen yeni bir ev grubu kurabilirsin (Microsoft Destek bilgilendirmesi).

toprak34 6 yıl önce

@temmuz https://i.hizliresim.com/ZOkZQ0.png ???

temmuz 6 yıl önce

"Kapat" @toprak 34

temmuz 6 yıl önce

Windows 8.1 zamanında “Ev Grubunda Çık” idi @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@temmuz :) teşekkürler