#EvdeKal TR nedir? Telefonumda Vodafone yazan yerde #EvdeKalTR yazmaya başladı

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Cep telefonumda daha önce Vodafone yazan yerde durduk yere #EvdeKal TR yazmaya başladı. Bu nedir? Neden böyle bir şey oldu?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Vodafone mobil operatör adını #EvdeKal TR olarak değiştirdi. Amaç Korona virüsüne dikkat çekmek ve insanların  bu süreçte dışarı çıkmayıp evde kalmalarını sağlamak.

Bu geçici bir durum. Vodafone bunu kendisi daha sonra değiştirecektir.  #EvdeKal TR Vodafone'un mobil operatör adının yeni hali.