Eve internet kaç günde bağlatılır?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Başka bir eve taşındık ve eski evdeki modemi de aldık. Ama daha kabloları vs. Bağlatmadığımız için o da çalışmayacaktı. Vodafone'u aradık (Cumartesi günü) ve eve internet bağlatmalarını istedik. Kaç günde gelirler?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Taşındığınız evde güzel günlerde oturun :)

Yine yanlış yerde ve yanlış kişilere sordun, kendilerine (Vodafone yetkillilerine yada müşteri temsicilerine) sormalıydın. En doğru cevabı sana onlar verirlerdi.

İş yoğunluğuna göre değişebilir (başka internet bağlatmak isteyenler falan varsa başvuru sırasını dikkate alabilirler) ama normalde bir haftayı geçmemesi lazım. Yani bu hafta sonuna kadar hallederler herhalde.

Hafta sonuna kadar bağlamazlarsa kendilerini ararsınız ve hatırlatırsınız. Acele edilmesinide istersiniz.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Vodafone'un yoğunluğuna, evinin konumuma bağlı olarak süre değişir. Normal süre 2-3 gündür. Konuştuğum şartlar Istanbul için geçerli. Yeni evinizde güle güle oturun, hayırlı, uğurlu olsun.