.exe Açılmıyor Çözümü Varmıdır ?

furkandulkadir (1) 8 yıl önce sordu

Windows 7'de Kuzenimle Oyun Oynarken Harita Gönderdi Açayım Derken .exeyi bozmuşum sorunu çözümünü bilen çabuk olarak bana ulaşabilirlerse çok güzel olur yardım pls :/

Bu Arada:http://uzmanim.net/soru/windows-7-exe-dosyalarini-acmiyor/2722 ' yi denedim çalışmadı ?!?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

exe yi sağ tıklat yönetici olarak çalıştır yine sağtıklat ve özellikler aç   uyumluluk modu  sekmesini tıklat senin işletim sistemin  win 7 ayarla  uygula de tamam de