" .exe " dosyaları siliniyor, .exe dosyaları kendi kendine siliniyor, nasıl çözebilirim?

pluto (6) 8 yıl önce sordu

iyi günler

Bilgisayarımda yüklü olan oyunları siliniyor tekrar yüklüyorum reset atınca tekrar siliniyor ve trojan killer programıyla taratma yaptım bulduğu virüsleri sildim reset attım aero çalışmıyor windows 7 ultimate kullanıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Toplam 1 cevap

pluto (6) 8 yıl önce cevapladı

dediklerinizi yaptım ama hala chrome kendi kendine dosyaları siliniyor