exper karizma a5v nvidia ekran kartı değişimi

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba exper karizma a5v nvidia ekran kartı değişimi olurmu misal şuan kullandığım exper karizma a5v nvidia geforce 635M ekran kartı 635M nin yerine nvidia geforce gtx 1050 ti olurmu bu ekran kartı değişimi

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının ekran kartını değiştiremezsin ama ram ını arttıra bilirsin.

Ayrıca bilgisayarın çok eski benim tavsiyem Ram takviyesi ve SDD takviyesi yap

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

1 yıl öncede aynı soruyu sormuştun. Hayır ekran kartı değişimi yapılamaz.

gorele28 4 yıl önce

kusura bakma @hydra

hydra 4 yıl önce

sıkıntı yok 1 yılda belki unutmuşsundur