Exper Karizma A5V Wifi sürücüsü Windows 8 nereden indirilir?

gorele28 (387) 2 yıl önce sordu

Exper Karizma A5V Wifi sürücüsünü indirdip bana mesaj yoluyla ilete bilirmisiniz

WLAN Realtek / RT8723A Windows 8 64 bit bende inmiyor yeni exper driver sitesinde hemde atacak olduğum linkte bir türlü indiremedim bana

WLAN Realtek / RT8723A lazım dizüstü bilgisayarımın seri numarası 427800004

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Şunu denesene: https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/ggwi03ww.exe

Exper sitesi çalışmıyor, bir bilgisayar firmasının sürücü indirme sayfası çalışmıyor ama haberleri yok.

Eğer yukarıdaki link işe yaramazsa Exper firmasından mail ile isteyebilirsin, iletişim formu çalışıyordur sanırım.