Exper laptop BIOS ayarları nasıl kaydedilir?

gorele28 (387) 6 yıl önce sordu

merhaba exper laptomundaki bios ekranında f10 kaydetme tuşu yok f10 tuşu atama imkanım varmı işletim sistemi windows 10 pro 64 bit şimdiden cevap için teşekkür ederim

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

BIOS ayarlarını kaydetmek için illa F10 tuşunu kullanmana gerek yok. Exit sekmesi altındaki Save seçeneğini kullanarak da yapabilirsin.

infinity (402) 6 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla öyle bir imkan yok fakat siz harici bir klavye kullanıp yapabilirsiniz.

tuncerozdes (31) 6 yıl önce cevapladı

Kolay gelsin. Bazı laptoplarda BIOS ta FN+ konfigürasyonu kullanmak gerekiyor. FN tuşuna basarak deneyebilirsiniz.