Explorer.exe sorunu

ferhat279 (1) 9 yıl önce sordu

Merhabalar Bugün bilgiseyarıma girdim ve hiç bişey yapmadan windows gezgini çalışmayı durdu dedi bu hep tekrarladı bilgiseyarı kapatıp açtım bazı virüs programlarını denedim ve şimdi bilgiseyarımı açtıımda 1 kere çıkıp kapanıyor ama şimdide masaüstüm gözükmüyor araç çubuğum başlat menüm hiç bişey gözükmüyor dosyaları açamıyorum bi tek internete girebiliyorum lütfen yardım edin

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

windows gezgini çalışmayı durdurdu bunu yaparsanız sorun çözülecektir.