FaceApp Bir şeyler ters gitti hatasının çözümü nedir?

alattin (16999) 4 yıl önce sordu

FaceApp uygulamasında bir foroğraf seçip yaşlandırma yaptığımda Bir şeyler ters gitti. Lütfen tekrar dene hatası alıyorum. FaceApp bir şeyler ters gitti hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

FaceApp Bir şeyler ters gitti hatası

Faceapp uygulamasında  Bir şeyler ters gitti hatası alıyorsanız bu hata tamamen uygulamanın yoğun şekilde kullanılmasından kaynaklanıyordur. FaceApp sunucu bğlantısı gerektiren bir uygulamadır. Yani siz bir fotoğrafı seçip yaşlandır dediğinizde FaceApp sunucularına bağlanması gerekir.

FaceApp  Bir şeyler ters gitti hatasının iki temel sebebi vardır:

  • Sizin internet bağlantınızdaki yavaşlık ya da sorun
  • FaceApp sunucularındaki sorun ya da yoğunluk

Her iki durumda da tekrar denenemiz gerekecektir. Baze internet bağlantınızı kapatıp yeniden açmak mobil veri veya wifi arasında geçiş yapmak sorunu çözebiliyor. Bunun dışında yapmanız gereken bir şey yok.

 Bir şeyler ters gitti hatası geçici bir hatadır sorun genelde daha sonra denediğinizde çözülmüş oluyor.