Facebook 2019 yıl özet videom nerede nasıl bakılır?

bl4lev (790) 4 yıl önce sordu

Facebook 2019 yıl özet videom nerede?

Facebook 2019 year in review?

Facebook 2019 yıl özet videosu nasıl paylaşılır?

Facebook 2019 yıl özet videom bende gözükmüyor?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Facebook'ta güzel yıllar geçirdiğiniz için içerisinde videolarınız ve gönderileriniz bulunduğu bir özel video facebook tarafından paylaşılıyor ve 2019 yıl özetini görmek istiyorsanız doğru yerdesin

Facebook 2019 yıl özet videosu nasıl paylaşılır?

İlk olarak facebook giriş yapalım ve arama kısmına şu sihirli kelimeyi yazalım

  • arama çubuğuna memories yazın karşımıza anılar bölümü gelecektir koşede git'e basalım ve videomuz karşımızda
  • videonun altındaki paylaş seçeneğine basarak paylaşın

Facebook 2019 yıl özet videom bende gözükmüyor?

video oluşturacak için yeterli içerik veya paylaşım bulunmayabilir ve hesap yeniyse video oluşmaz