Facebook'a giriş sorunu yaşıyorum

yzyusufzrk (5) 6 yıl önce sordu

Facebook hesabıma girmeye çalışırken böyle bir hatayla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabınızda uzun zaman sonra bir değişiklik yaptıysanız (örneğin kullanıcı adı değiştirme, doğum tarihi güncelleme, isim değişikliği) Facebook'un güvenlik botları bunu "sıradışı bir hareket" olarak algılar ve güvenlik önlemi olarak hesap sahibini kanıtlamak amacıyla doğrulama ister. Şu adımdan sonra yapacağınız tek şey beklemek, başka bir şey elinizden gelemez.

yzyusufzrk 6 yıl önce

Teşekkür ederim hocam sağolun.. Dün bu olay başıma geldi.. Profil resmini yükledim çıkış yaptıktan sonra böyle bir sorunla karşılaştım.. peki cevap gelme olasılığı nedir.. yani facem bir daha açılır mı?

omercik 6 yıl önce

Açılır muhtemelen daha önce benim başıma 2-3 defa geldi ve açılmıştı benim hesabım @yzyusufzrk

yzyusufzrk 6 yıl önce

çok sağol teşekkür ederim.. inşAllah açılır.. :)

omercik 6 yıl önce

Hesabınızı ara ara kontrol edin, genelde 24 saat sonra olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor. Bilginiz olsun @yzyusufzrk